Wyszukiwarka

Patronat Honorowy

Patronat medialny


II edycja, Oddelegowanie pracowników do Francji i Belgii

1

This movie requires Flash Player 9

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że po raz pierwszy francuskie Ministerstwo Pracy weźmie udział w Forum organizowanym w Polsce dla przedsiębiorców oddelegowujących pracowników do Francji i Belgii pt. "Oddelegowanie do Francji i Belgii", które odbędzie się 10 grudnia 2014 r. w Katowicach pod patronatem honorowym Wiceministra Gospodarki Pana Tomasza Tomczykiewicza oraz Wojewody Śląskiego Pana Piotra Litwy.
Z ramienia francuskiego Ministerstwa Pracy udział weźmie w wydarzeniu Pani Anne Thauvin, Naczelnik Wydziału Oddelegowania i Pracy Nielegalnej Generalnej Dyrekcji Pracy francuskiego Ministerstwa Pracy, która szczegółowo omówi obecne projekty prawne oraz narodowy plan walki i z nielegalnym zatrudnieniem na lata 2013-2015.Ponadto wśród francuskich i belgijskich ekspertów, udział w konferencji potwierdzili: eksperci księgowi, biegli rewidenci z kancelarii Maekawa z Paryża, mecenasi z kancelarii Copernic-Avocats z Paryża oraz z kancelarii adwokackiej ADEPO z Belgii. Wśród prowadzących panele będą redaktorzy: Radia Katowice oraz dziennika Rzeczpospolita.

Podczas konferencji zapewnione będzie tłumaczenie symultaniczne. Forum to również okazja do spotkania branżowego i do wymiany doświadczeń.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

2

This movie requires Flash Player 9

Szanowni Państwo,

W związku z ciągle aktualnymi problemami dotyczącymi zasad oddelegowania w krajach UE, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na II edycję międzynarodowego Forum pt. „Oddelegowanie pracowników do Francji i Belgii”, która odbędzie się dnia 10 grudnia 2014 r. w Katowicach.

Forum to wyjątkowe miejsce, gdzie przyjadą specjalnie eksperci z Francji i Belgii, aby omówić i odpowiedzieć na najważniejsze Państwa pytania w zakresie oddelegowania pracowników.
Partnerem wydarzenia jest Górnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego

Forum to doskonała okazja, aby zapoznać się z obecną problematyką prawną po wejściu w życie nowej dyrektywy wdrożeniowej z dnia 15 maja 2014 r. w sprawie egzekwowania dyrektywy dot. oddelegowania pracowników, zapoznania się z przepisami francuskiej ustawy wdrożeniowej SAVARY oraz poznania obecnych praktyk kontrolnych ze strony administracji francuskiej.

Prowadzącym panele będzie znany dziennikarz Radia Katowice, specjalizujący się w tematyce prawno-ekonomicznej Józef Wycisk.

Forum adresowane jest do wielu środowisk: m.in. do firm budowlanych pragnących świadczyć usługi we Francji, agencji pracy tymczasowej, jak również administracji związanej z tematem oddelegowania.
Ponadto Forum będzie doskonałą okazją do integracji różnych środowisk jak i nawiązania nowych relacji biznesowo-zawodowych.

Serdecznie zapraszamy!