Wyszukiwarka

Organizator

partner instytucjonalny

Patronat medialny


III Europejskie Forum Oddelegowanie pracowników do Francji i Belgii

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z WYDARZENIA

Europejskie Forum stanowi niezwykłą platformę wiedzy w temacie oddelegowania przedstawianej przez niezależnych, najwyższej klasy ekspertów w tematach kluczowych dla polskich firm oddelegowujących pracowników, podczas którego uczestnicy otrzymują najnowsze przepisy prawne od ekspertów wdrażających przepisy wspólnotowe, tak jak to miało miejsce podczas poprzednich edycji.


20.05.2015 r.

Temat wystąpienia Gościa Honorowego:

Koordynacja systemu ubezpieczenia społecznego i walka z wykroczeniami związanymi z oddelegowaniem w Belgii

Szanowni Państwo,

Publikujemy w oryginale temat wystąpienia Gościa Honorowego Pana Marca Morse z Federalnej Służby Ubezpieczeń (Ministerstwo Polityki Społecznej) Belgii.

morsa


30.04.2015 r.
III Europejskie Forum z udziałem gościa specjalnego z Ministerstwa Polityki Społecznej Belgii

Z radością informujemy, że w III Europejskim Forum udział swój potwierdził wysokiej rangi reprezentant Ministerstwa Polityki Społecznej Belgii, którego prelekcja dotyczyć będzie m.in. koordynacji zabezpieczeń społecznych w Belgii a w szczególności nt. wykroczeń i nadużyć popełnianych w tym zakresie.


17.04.2015 r.
III Europejskie Forum Oddelegowanie pracowników do Francji i Belgii pod patronatem medialnym dziennika Rzeczpospolita

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że dziennik Rzeczpospolita objął patronatem medialnym III Europejskie Forum Oddelegowanie pracowników do Francji i Belgii, które odbędzie się 27 maja 2015 r. w Katowicach.
Serdecznie zapraszamy!


10.04.2015 r.

Mamy przyjemność poinformować, że kolejnym partnerem III Europejskiego Forum Oddelegowanie pracowników do Francji i Belgii jest francuska kancelaria LMW Avocat z siedzibą w Tulonie, oferująca kompleksową opiekę prawną dla polskich przedsiębiorstw we Francji wykorzystując znajomość języka jak i prawa francuskiego. Jedną z głównych specjalizacji kancelarii są kwestie oddelegowania pracowników do Francji

logo oddelego