Wyszukiwarka

I Ogólnopolskie Forum Rynek budowlany we Francji a oddelegowanie pracowników już za nami

Szanowni Państwo,

W dniu 27 marca odbyło się I Ogólnopolskie Forum Rynek budowlany we Francji a oddelegowanie pracowników z cyklu konferencje branżowe FR z udziałem przedstawicieli Parlamentu Europejskiego, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Górnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz z udziałem francuskich ekspertów.

W Forum uczestniczyli przedstawiciele firm budowlanych jak również agencji pracy tymczasowych z całej Polski – doświadczonych w tematyce oddelegowania.

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu wszystkim uczestnikom Forum, zwłaszcza wszystkim przedstawicielom firm, którzy dzięki swojemu doświadczeniu - aktywnie uczestniczyli w rozmowach z ekspertami, co pozwoliło na sformułowanie konkretnych wniosków i postulatów.

Już wkrótce wnioski te trafią na ręce Pani Poseł D. Jazłowieckiej, sprawozdawczyni dyrektywy wdrożeniowej oraz Pana Ministra R. Mleczki z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Na wniosek uczestników jesienią br. odbędzie się II edycja Forum, dot. najnowszych zmian prawnych.

Organizatorzy


Rynek budowlany we Francji a oddelegowanie

Agata Bulska-Laine, Dyrektor Zarządzający L'HEXAGONE oraz Robert Pyka, Dyrektor Domu Miasta Saint Etienne

Agata Bulska-Laine, Dyrektor Zarządzający L'HEXAGONE oraz Robert Pyka, Dyrektor Domu Miasta Saint Etienne

uroczysty obiad

uroczysty obiad 

wiecej >>

<< POWROT